AK Parti Eski Muğla Milletvekili Nihat Öztürk "Bu Bir Fetö Taktiğidir"

AKP Teşkilat Başkan Yardımcısı, eski AKP’li Muğla milletvekili Nihat Öztürk’ün, kumarhanede çekilmiş görüntüsü ortaya çıktı.

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı, eski AK Partili Muğla Milletvekili Nihat Öztürk’ün, kumarhanede çekilmiş görüntüsü ortaya çıktı. Odatv'ye konuşan Öztürk, "Ekrana bakıyordum" dedi.

AK Parti Muğla İl Teşkilat Başkanlığı da yapan Nihat Öztürk’ün, kumarhanedeki kumar makinesi ile oyun oynadığı görülüyor. İddiaya göre; Nihat Öztürk, Karadeniz gezisi sırasında Gürcistan’a geçti ve Batum kentindeki bir kumarhanede görüntüler çekildi. Videonun 28’inci saniyesinde AK Partili Nihat Öztürk’ün yanına gelen kişinin de, AK Partili Ozan Balcı olduğu ileri sürüldü. Nihat Öztürk’ün AK Parti Muğla İl Başkanlığı döneminde, Ozan Balcı da Öztürk’ün yardımcılığını yapıyordu.

ODATV’YE KONUŞTU: “EKRANA BAKIYORDUM”

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı eski milletvekili Nihat Öztürk, Batum'daki görüntüleriyle ilgili Odatv’den Murat Sökdü'ye konuştu. Bunun AK Parti'de özellikle teşkilatlarda parti içi muhalefetin bir oyunu olduğunu dile getirdi.



PARTİ İÇİ MUHALEFETE FETÖ BENZETMESİ

Nihat Öztürk, “Bu parti içi muhalefetin bana hazırladığı bir kumpastır. Bu klasik bir FETÖ taktiğidir. Geçen yıl gerçekleşen bu olayın videosu bizleri ve partimizi yıpratmak için genel merkeze de gönderilmişti. AK Parti'yi yıpratmak isteyen FETÖ'cü zihniyet bir kez daha hortlamıştır. İnsanların yatak odalarına kadar girerek görüntülerini çekip servis eden zihniyet bu gün Batum'da ortaya çıkmıştır.”

"KAHVE İÇMEYE DAVET EDİLDİK"

Kumarhanede makine başındaki görüntülerini ise "Kahve içmeye davet edildiğimizde makine başında olan biri yer verdi. Kahve içmek için oraya oturdum. Orada oyun oynamıyor ekrana bakıyorum" şeklinde açıklayan Öztürk, Batum olayını ise şu sözlerle açıkladı:

“Geçen yıl arkadaşlarla Karadeniz gezisine gittiğimizde kaldığımız otelde gerçekleşen bir olay. Arkadaşlar lobide "birlikte bir kahve içelim" dediler oturduk içtik hepsi bu kadar. Ondan sonra ayrıldık. Parti içi muhalefetin tamamen masumane bir olayı servis etmesi FETÖ'cülerin kullandığı bir yöntem olarak karşımıza çıktı. Geçen yıl gerçekleşen bu olayın bugün gündeme gelmesi de son derece manidardır. Parti içi muhalefetin bu kirli tezgahı er geç ayaklarına dolanacaktır.”

Hulusi Çağrı Tezcan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Arife kilinç
Arife kilinç - 7 ay Önce

Hep söylüyorsunuz lafta kalıyor Eylül Ekim Kasım neredeyse yıl bitecek daha bir icraat yok ortda . Anne babaları eşi bekleyen kişileri ne hakkınız var uykusuz bırakmaya ya kesin cevap verin yada bizi oyalamayin suçu yokken hepiste yatan onca kişiyi ailesinde mahrum bırakmaya hakkınız yok hafif suçlu olanlari bırakın biz demiyoruz ağır suçu olanları bırakın . Lütfen yeter artık bizi evlatlarimizdan mahrum bırakmayın Allah rızası için

SIRADAKİ HABER

banner1