AKP’li Çelik’ten İyi Parti’li Türkkan’a Sert Tepki!

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan‘a tepki göstererek, “Gazi Meclis’imizin üyesi bir milletvekilinin bir şehit ailesine hakaret etmesini ve küfretmesini şiddetle kınıyoruz. Bu asla affedilmeyecek bir çirkinliktir” ifadelerini kullandı.

AKP’li Çelik’ten İyi Parti’li Türkkan’a Sert Tepki!

Sözcü Çelik, İYİ Parti’nin HDP ile yakın ilişki kurduğunu savunan kişiye küfür eden İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’la alakalı, “Bu saygısızlığı yapan kişi şehit ailesinden, tüm şehit ailelerinden ve milletimizden derhal özür dilemelidir” dedi.


Çelik’in Twitter hesabından yaptığı paylaşım şöyle:


“Gazi Meclis’imizin üyesi bir milletvekilinin bir şehit ailesine hakaret etmesini ve küfretmesini şiddetle kınıyoruz. Bu asla affedilmeyecek bir çirkinliktir. Aziz şehitlerimizin emanetlerine hürmetsizlik edenler milletimize ve tüm değerlerimize saygısızlık ediyorlar.


Bu değerli aileler bizlere aziz şehitlerimizin emanetidir. Şehit ailelerimiz başımızın tacıdır. Bu ailelerin acısı ile hemhal olmak, onları anlamak yerine ağza alınmayacak hakaretler savurmak saygısızlıktır…
Bu saygısızlığı yapan kişi şehit ailesinden, tüm şehit ailelerinden ve milletimizden derhal özür dilemelidir. Kıymetli şehit ailelerimizin yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz.”
 

Kaynak: T24

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2021, 14:21

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER