Alaattin Çakıcı; Merak Etmeyin Savcılık Çağırdığında Gideceğim

Son zamanlarda meclis gündeminden düşmeyen Alaattin Çakıcı danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile kendi twitter hesabından çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Alaattin Çakıcı; Merak Etmeyin Savcılık Çağırdığında Gideceğim

Mecliste günler ismim gündeme getirilmektedir, benim üzerimden Cumhur İttifakı’nı yıpratmak isteyen CHP Genel Başkanı ve Hdp'liler ismimi sürekli gündeme getirmek kaydıyla ahlaki kurallar dışında söz sarf etmektedirler. CHP sözcüsü Faik Öztrak şahsıma ‘’mafya bozuntusu’’ diye hitap etmektedir. Şimdi ben de PKK ile işbirliği yapan HDP’nin ortağı olan, CHP grup başkanvekili ne soruyorum be batıya hizmet eden sen vatansever misin yoksa bölücüler ile işbirliği yapan gafil muhbir bozuntusu musun, ağzının ayarı olmayan sürekli tehdit eden hakaret eden sayın genel başkanı Kılıçdaroğlu ile ilgili söylediğim sözlerle, Cumhuriyet savcılığı mutlaka soruşturma yürütmektedir Covid dolayısıyla ikametim olan Bodrum'dan İstanbul'a gidip gelmek deyim ve er iki yerde de ikametim bulunmaktadır.

Erkeklik Şikayet Etmek ve Devletin Zırhını Giyip Konuşmak Değildir

Daha evvel de söyledim Sayın Öztrak sen ve genel başkanın yiğit adam olsanız arkanıza PKK'yı ve DHKP-C almışsınız, onlara beni öldürecek kadar yürek yok mu sizde. Erkeklik şikâyet etmek ve devletin zırhını giyip konuşmak değildir, 

Merak etmeyin Türkiye Cumhuriyeti savcılığı çağırdı an mutlaka gidip ifade mi vereceğim Ben sizin gibi devletimi Avrupa insan hakları Mahkemesi’ne şikayet etmedim ülkesine batılı devletlere şikayet edene Yurtsever değil vatana ihanet eden derler. Devlete ve Cumhur ittifakına yüce meclise saldırarak hakaret eden sizlere Bu millet ulusalcı demiyor batının uşaklığını yapan yerli işbirlikçiler dediğini siz de biliyorsunuz hala ne konuşuyorsunuz."

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2020, 15:02

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7