Bakan Soylu’ya ‘Narcos’tan Sonra Prison Break Göndermesi

CHP'li Başarır, 'La Casa De Papel' atışmasında İçişleri Bakanı Soylu'ya "Sandık gelip iktidar olduğumuzda, Prison Break izlemiş olsan bile kaçışın yok" şeklinde cevap verdi.

Bakan Soylu’ya ‘Narcos’tan Sonra Prison Break Göndermesi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 19 senelik AKP iktidarına, ünlü İspanyol dizisi 'La Casa De Papel'li göndermesiyle başlayan atışma sürüyor.


Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından, La Casa De Papel dizisinin final sezonuna ilişkin tanıtımı alıntılayarak “Evet doğru ama seçimden kaçıyor maalesef” demişti. Bunun üzerine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Merak etme KK, daha önce 10 defa olduğu gibi 2023’te de, boyunun ölçüsünü aldığında, evinde bol bol dizi izlersin" diyerek Kılıçdaroğlu'na cevap vermişti. 


Daha sonra Soylu'ya bir çok CHP'li isim, #NarcosSoylu etiketini kullanarak uyuşturucu kartellerini konu alan Netflix dizisi ‘Narcos’la gönderme yapmıştı.


CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun tweetine yaptığı bir paylaşımla karşılık verdi. Soylu'nun paylaşımını alıntılayan Başarır, "Sandık gelip iktidar olduğumuzda, Prison Break izlemiş olsan bile kaçışın yok" şeklinde yazdı.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2021, 14:00

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER