Behcet Saatcı'dan Zeybekoğlu'na: Korku Dağları Sarmış!

CHP Ortaca İlçe Kongresi'nde konuşan CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu'nun faşist göndermesine, Behçet Saatcı'dan çok sert yanıt geldi.

Behcet Saatcı'dan Zeybekoğlu'na: Korku Dağları Sarmış!

CHP Ortaca İlçe Kongresi'nde konuşan CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu'nun faşist göndermesine, Muğla Büyükşehir Bağımsız Başkan Adayı ve eski Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'dan çok sert yanıt geldi. Behcet Saatcı, Zeybekoğlu ve CHP'yi topa tutarak kısa bir cevapla çok konuşulacak göndermelerde bulundu.

Behçet Saatcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalada, "CHP İl Başkanı’nın ithamlarına bakınca, korku dağları sarmış. Biz, hiçbir zaman bebek katillerini destekleyenlerin oylarıyla seçilmedik. Sayın Başkan, faşisti komünisti fazla karıştırma, Ankara’nın altında kalırsın" ifadelerini kullandı.

Behçet Saatcı'nın bu sözlerine, Adem Zeybekoğlu cephesinden henüz bir cevap gelmedi.NE OLMUŞTU?

CHP Ortaca İlçe Kongresi yapıldı. Evren Tezcan'ın yeniden başkan seçildiği kongrede Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP’den istifa edip başka partilerden aday olan belediye başkanlarını eleştirmişti. Adem Zeybekoğlu konuşmasında yerel seçimlerden önce isim vermeden CHP’den istifa edip DP’den Ortaca Belediye Başkan Adayı Olan Hasan Karaçelik’in, İYİ Parti’den istifa ederek Muğla Büyükşehir’e bağımsız aday olan Behçet Saatcı ile poz vermesini eleştirmiş, 

“Bu partide 10 yıl Belediye Başkanlığı yapıp da ertesi gün başka partiye gidip 'faşist' bir adamın kolunu kaldırarak buna oy verin diyemez. Bir ilçede 15 yıl belediye başkanlığı yapan bir adam gidip başka bir partiden aday olup büyükşehir belediye başkanımız, il başkanımız aleyhine konuşamaz” sözleriyle Saatcı'ya yüklendi.

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7