Binali Yıldırım'dan Sedat Peker Açıklaması: "Hukuki Yollar Açık, Gerekli Adımları Atacağız"

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Sedat Peker'in oğlu Erkan Yıldırım ile ilgili iddialarına ilişkin konuştu. Binali Yıldırım, ''Gerekli açıklamaları yaptım. Hukuki yollar açık. Biz de gerekli adımları atacağız'' dedi.

Binali Yıldırım'dan Sedat Peker Açıklaması: "Hukuki Yollar Açık, Gerekli Adımları Atacağız"

Sedat Peker, eski Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın oğlu Erkan Yıldırım'ın Venezuela'ya yaptığı ziyaretle ilgili iddialarda bulunmuştu. Peker, 7. videosunda uyuşturucu ticaretine dair güzergahın kurulmasında ve ticaretin içinde Ekran Yıldırım'ın olduğunu öne sürmüştü.

"GEREKLİ ADIMLARI ATACAĞIZ"

Binali Yıldırım, Peker'in iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada "Gerekli açıklamaları yaptım. Hukuki yollar açık. Biz de gerekli adımları atacağız'' dedi.

'ÇELİŞKİ' YORUMLARINA DA YANIT VERMİŞTİ

Binali Yıldırım, oğlu Erkan Yıldırım'ın Venezuela ziyareti ile ilgili iddialar hakkında yaptığı açıklamanın, kendisinden hemen önce açıklama yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram'ın açıklamalarıyla örtüşmediği yorumları üzerine bir açıklama daha yapmıştı. Yıldırım, açıklamalar arasında çelişki olmadığını söylemişti.

Son Dakika: Binali Yıldırım'dan Sedat Peker'in iddialarına ilişkin açıklama: Hukuki yollar açık, gerekli adımları atacağızKaynak: SonDakika

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER