Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na Yanıt: Git Kendini Tedavi Ettir, Allah Seni Islah Etsin

Alaattin Çakıcı, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu sabah FOX TV'de yayınlanan Çalar Saat programında söylediği sözler hakkında basın danışmanı gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile cevap verdi.

Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na Yanıt: Git Kendini Tedavi Ettir, Allah Seni Islah Etsin

Alaattin Çakıcı'nın kaleme aldığı cevapta şu ifadeler yer aldı;

"Bu sabah FOX TV'de Sayın Kılıçdaroğlu Şahsım ile ilgili yine bir şeyler zırvalamış. Bu ülkede doğrudan konuşanın kendisi olduğunu bu sebeple hedef alındığını söylüyor. Evet konuşuyor ama bölücülerin ağzıyla konuşuyor. 'Mafya bozuntusu 5 paralık adam' ifadesini kullanmış.

Ona Soruyorum,

PKK'ya, silahlı terör örgütlerine, batıya ve üst akıla hizmet eden Kemal Kılıçdaroğlu, bu millet senin kaç paralık adam olduğunu zaten biliyor. Sen bunu biliyor musun?

Devleti ağzına alıyorsun, iktidar olmaya talipsin. Neden sürekli olarak pkk silahlı terör örgütlerini ve fetö'cüleri savunuyorsun?

Ülkeni niye Batılı ülkelere ve ABD'ne şikayet ediyorsun. Adamlık para ile ölçülmez. Bu millet her şeyi biliyor. Sana daha evvel söyleyeceğimi söyledim. İnsanlara hakaret etme ve küçük görme hakkını kendinde görüyorsun. Birisi sana konuştuğu zaman ona buna neden pislik atıyorsun. Bir sürü işbirliği yaptığın terör örgütleri var. Boş konuşacağına sende beni öldürtecek yürek var mı bay Kemal. Bu zorlu süreçte provokatörlük yapacağına devleti yönetenleri rahat bırak. Sende akıl olsa kendini bu kadar küçültmezsin ama Devlet düşmanlarıyla işbirliği yapan kişi de akıl ne gezer. Zaten kardeşin bile söylüyor "AKIL SAĞLIK SORUNLARI VAR" diye. Dengesiz konuşmaların ile sürekli devlete zarar vermektesin. Git kendini tedavi ettir Allah'a iman etmişsen, Allah seni ıslah etsin.

Kamuoyuna Saygılarımla Arz Ederim."
 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 13:52

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7