Cemile Bayraktar'dan CHP'ye Destek, AKP'ye Eleştiri!

Eski AKP'lilerden Cemile Bayraktar, Kılıçdaroğlu'nun 'Bizim bir helalleşme süreci başlatmamız lazım' ifadelerine 'destek' gösterdi, olumlu bulduğunu dile getirdi.

Cemile Bayraktar'dan CHP'ye Destek, AKP'ye Eleştiri!

Yazar Cemile Bayraktar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Bizim bir helalleşme süreci başlatmamız lazım" ifadelerine yönelik konuştu.


"CHP birileriyle helalleşmek istiyorsa bu benim için önemli, ben 28 Şubat'ı yaşamış birisiyim, benle helalleşebilirler. Sayın Kılıçdaroğlu'nun bu sözlerini de ehemmiyetli, doğru ve isabetli buluyorum" şeklinde konuşan Bayraktar, AKP'yi "Ak Parti kendi seçmenini konsolide etmek ve oy oranının düşmesini engellemek için kutuplaşma siyaseti uyguluyor" şeklinde eleştirdi.


Bayraktar, 2016'da Erdoğan’ın Mavi Marmara gemisi için "Siz kalkıp da Türkiye'den böyle bir yardım götürmek için günün Başbakanı'na mı sordunuz" dediği anlarda Twitter hesabından, "Aslan parçası, İHH'ya vurma da sana vurmayalım, sen Gülen ve Altanlar ile liberalizmi sek içerken, İHH Gazze tünellerindeydi.." ifadelerini kullanmış, sonrasında da Yeni Şafak'tan kovulmuştu.

Kaynak: soLhaber

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2021, 14:26

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER