Meral Akşener ve Temel Karamollaoğlu Görüştü!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i İYİ Parti Genel Merkezi'nde ziyaret etti. İkili parlamenter sistem çalışmaları ile son dönemdeki güncel konuları görüştü.

Meral Akşener ve Temel Karamollaoğlu Görüştü!

Akşener, "Memleketin önemli meselelerini istişare etme fırsatı bulduk. Ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bu istişarelerimiz elbette devam edecek" dedi. Karamollaoğlu ise, "Özellikle son dönemde takındığı tavır, ortaya koyduğu fikirler itibariyle tebrik etme ihtiyacı da duydum. Kendisinin Cumhurbaşkanlığı adaylığından feragat etmesi kanaatime göre önemli bir adımdı" dedi.

Karamollaoğlu da şu şekilde konuştu:

"Ülkemizin problemleri çok ve bu problemler her geçen gün artıyor. Bu problemlerin çözümü sağlam politikalarla gerçekleştirir. Burada da seçimler önemli ve bir vesile. Seçimlere normal şartlarda 1.5 yıldan fazla zaman var ama öyle gözüküyor ki Sayın Cumhurbaşkanı Meclis açıldıktan sonra Meclis'te seçim kanunlarıyla ilgili birtakım değişikliğe gidecekler. Bunları kısa vadeli menfaatlerini geliştirmek için yaptıkları açık. Ama kamuoyunda son zamanlarda oluşan hava, ne olursa olsun problemler çözülmediği sürece vatandaşın rahat etmesi mümkün değil. İnsanlar söze doydular, icraat bekliyorlar. Bundan dolayı önümüzdeki seçimler önemli bu konuda da dirsek temasına ihtiyaç var."

Kaynak: T24

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER