MHP'den İstifa Eden Mustafa Baki Ersoy'a Bahçeli Yeni Davet

Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, 5 Nisan 2022 günü kesin ihraç talebiyle MHP Disiplin Kurulu'na sevk edilen ve bu süreçten sonra partiden istifa etmişti. MHP lideri Devlet Bahçeli, Ersoy'a yeniden üye olması için çağrıda bulundu.

MHP'den İstifa Eden Mustafa Baki Ersoy'a Bahçeli Yeni Davet

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 3 ay önce disiplin kuruluna sevk edildikten sonra partiden istifa eden Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy'u tekrar üye olması için davet etti.

MHP Genel Başkanı Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada, "5 Nisan 2022 günü kesin ihraç talebi ile MHP Disiplin Kurulu'na sevk edildikten sonra partimizden istifa eden Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından tekrar partimize üye olmak üzere davet edilmiştir" denildi.

TALİMAT BİZZAT BAHÇELİ'DEN

Açıklamanın devamında ise şu ifadelere yer verildi: "Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'un partimize üyelik işlemlerinin yeniden başlatılması hususunda bizzat Sayın Genel Başkanımız tarafından talimat verilmiş ve kendisi partimize yeniden üyelik başvurusunda bulunmaya çağrılmıştır."

Kaynak: DHA

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});