Sadettin Tantan, Sedat Peker'in Bilgi Kaynağını Açıkladı

Eski İçişleri Bakanı ve Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan,  Sedat Peker'in bilgi kaynağına dair, "Devletin kendi içinde de artık, oradaki devlet aklına sahip olan namuslu, düzgün insanların da bir şekilde bunu açığa çıkarmak suretiyle halkı bilinçlendirme, bir şekilde açılım sağlanıyor" ifadesini kullandı.

Sadettin Tantan, Sedat Peker'in Bilgi Kaynağını Açıkladı

Yeniçağ TV’de Emre Kulcanay’a konuşan Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan, gündeme dair açıklamalar yaptı.


Sedat Peker’in videoları ve Twitter hesabından gündeme taşıdığı iddiaları yorumlayan Sadettin Tantan, Peker’in bilgi kaynağına dair de konuştu.

Peker’e bilgilerin, devlet aklına sahip insanların bunları açığa çıkarmak için gönderdiğini belirten Tandan, şu ifadelere yer verdi:

"Devletin kendi içinde de artık, oradaki devlet aklına sahip olan namuslu, düzgün insanların da bir şekilde bunu açığa çıkarmak suretiyle halkı bilinçlendirme, bir şekilde açılım sağlanıyor.

Bu toplumun uyanmasına katkı sağlıyor. Şu anda tek kişi mahkemeleri çalıştırdığı takdirde kendileri de aynı suç örgütü içinde çıkacaktı.

Temizliğini temizleyemeyen bir devlet var. Bizi dinleyen vatandaşlar bilsin ki bütün bu arşiv bilgiler süreç içerisinde devletin hem aklındadır hem de yazılıdır. Türk geleneği örf adetinde her şey yazılır çizilir.

Bu iktidar ortadan kaldırırım dese de bir yer de depodadır. Bunlar açıldığı takdirde bu suçu işleyenler, buradan para kazananlar hepsi açığa çıkar."

Kaynak: T24
 

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2021, 14:00

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER