Sedat Peker: Pokemon Suratlı Mehmet Barlas’ı Sahaya Sürmüşler

Sedat Peker, gazeteci Mehmet Barlas'la alakalı Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Peker, "Çaresizlik ne kötü ?Korku iklimi oluşturmak için elde malzeme kalmayınca Pokemon suratlı Mehmet Barlas'ı sahaya sürmüşler" ifadesini kullandı.

Sedat Peker: Pokemon Suratlı Mehmet Barlas’ı Sahaya Sürmüşler

Mehmet Barlas, bugünkü yazısında Bingöl'de bir şehit yakınına küfür eden İyi Partili Lütfü Türkkan'ın partisinden ihraç edilmesi gerektiğini aktararak, "Gördüğümüz kadarıyla şu ana kadar bu yönde bir gelişme yok. Biz Türkiye olarak siyasette ve toplumsal hayatta rol alan isimlerin davranışlarını mutlaka değerlendirmeliyiz" sözlerine yer vermişti. "Toplumsal hayatımızda rol alan ve açık açık Türkiye'nin iyiliği değil, kötülüğü için uğraşan isimlerin bir listesini yapsak acaba 150'den fazla mıdırlar?" şeklinde soran Barlas, 'Türkiye'nin düşmanlarına eskisinden farklı davranmanın zamanının geldiğini' savunmuştu.  

Diğer taraftan önceki günkü yazısında da, "Bir bakarsınız, Kemal Kılıçdaroğlu'nun yönettiği Cumhuriyet Halk Partisi kapatılmış ve seçime girmesi yasaklanmış olabilir" demişti. 

Peker ise Barlas'la ilgili Twitter'dan şöyle yazdı:

"Çaresizlik ne kötü ?Korku iklimi oluşturmak için elde malzeme kalmayınca pokemon suratlı Mehmet Barlası sahaya sürmüşler. Beklemeyi sevmeyen, ilk gelen otobüse binen kaplama Mehmet; sen boğazdaki lüks mekanlarda gezmeye, iş bağlamaya devam et. Kıpraklık yapma."

Kaynak: T24

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER