Sedat Peker, Takipçilerine Tepki Gösterdi

Suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Sedat Peker, "40 yaşın altındaki takipçilerine, sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi.

Sedat Peker, Takipçilerine Tepki Gösterdi

Twitter hesabından ortaya attığı iddialarını "40 yaş altı takipçilerine seslendiğini" belirterek paylaşan Sedat Peker, bu kez bu kesime tepki gösterdi.

Peker,  paylaşımında "Ben artık kırk yaşın altındakilere de seslenmek istemiyorum, bana sadece beyni olanlar yazsın. Size laf anlatmaktan…vallahi yoruldum, billahi yoruldum.  Aklınız yoksa fikriniz olmasın" ifadelerini kullandı.

İŞTE SEDAT PEKER'İN O PAYLAŞIMLARI:

'1-Kıymetli dostlarım, size Go oyununun felsefesinden bahsedeceğim. Aikido sporunun ruhunu araştırın dedim cevap olarak bana halen daha bir şeyler yazıyorsunuz. Ben artık kırk yaşın altındakilere de seslenmek istemiyorum, bana sadece beyni olanlar yazsın. Size laf anlatmaktan…

2-… vallahi yoruldum, billahi yoruldum. Aklınız yoksa fikriniz olmasın. İnsan psikolojisini bilmiyorsunuz. Toplum sosyolojisinden haberiniz yok. Hele sözlü dövüş sanatını belki de hiç duymadınız. Yok şunu koruyor, bunu koruyor. Ben kimseyi korumuyorum.

3-Ancak sizin beyniniz olmadığı için anlamıyorsunuz. İki ay öncesine kadar kendi evinizin içinde bile muhalif konuşmalar yapamıyordunuz. İki ayda ülkenin psikolojisi değişti. Seyredin, bekleyin, görün.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2021, 21:48

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATAN EVLADI
VATAN EVLADI - 3 hafta Önce

IDDA EDILEN DEGIL HEM SAPIK HEM MAFYA

SIRADAKİ HABER