Sedat Peker’den Uğur Dündar’ın Sözlerine Cevap!

Sedat Peker, kendisi hakkında “Artık halk, onu bir suç örgütü lideri olarak değil, temiz toplum savaşçısı olarak görüyor” ifadesini kullanan gazeteci Uğur Dündar'a Twitter'dan karşılık verdi. Peker, "Ben 40 yaş altı kardeşlerime tekrardan söylüyorum, temiz toplum savaşçısı değilim, örnek alınacak bir insan değilim" dedi ve ifşaatlarının kendi kişisel meselesi alakalı olduğunun altını çizdi. Peker, "Kendisine teşekkür edip temiz toplum savaşçısı olmadığım anlamına gelecek sözler söyledim" dedi.

Sedat Peker’den Uğur Dündar’ın Sözlerine Cevap!

Uğur Dündar, Twitter hesabından, Sedat Peker'e yönelik "Hayatım mafyalar,suç örgütleri, hırsızlar,hortumcular, uyuşturucu baronlarıyla mücadele etmekle geçti. Sedat Peker hakkında da haber yaptım. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki artık halk,onu bir suç örgütü lideri olarak değil,temiz toplum savaşçısı olarak görüyor" demişti ve Dündar'ın ifadeleri tartışmaya yol açmıştı. 


Peker, günler sonra kendisi ile alakalı yorum yapan Dündar'a yine Twitter üzerinden cevap vererek, 'temiz toplum savaşçısı olmadığını' belirtti.

Sedat Peker’in paylaşımları şu şekilde:

"1- Uğur Ağabey (Dündar) geçtiğimiz günlerde bir tweet paylaştı. Halkın beni artık suç örgütü olarak değil de temiz toplum savaşçısı olarak gördüğünü söyledi. Ben kendisine teşekkür edip temiz toplum savaşçısı olmadığım anlamına gelecek sözler söyledim.

2-Ancak verdiğim bilgilerin 40 yaş altı arkadaşlarımızın gelecekte kuracakları yeni bir sistem için faydası olacağına inandığımı yazdım. Ben 40 yaş altı kardeşlerime tekrardan söylüyorum,temiz toplum savaşçısı değilim, örnek alınacak bir insan değilim.

3-… ancak tüm anlattıkları doğru olan bir insanım. Benim verdiğim mücadele kişisel intikam meselemdir. Ancak toplumumuzda 3 kuruşluk menfaate her şeylerini satan o kadar çok insan var ki...

4-… Bu yüzden benim verdiğim söze sadık kalmak için mücadele ettiğimi gören genç kardeşlerim bana hak ettiğimden daha fazla bir değer vermiş olabilirler. Ancak her seferinde ben bu değere layık değilim dedim. İddialarımın hedefinde olan…

5-…basın, televizyon, veya gazetelerin sahipleri tarafından iyi bir göreve geliriz diye bazı zavallı yaratıklar durmadan Uğur Ağabey’e saldırıyorlar. Ayrıca Uğur Ağabey bu benim düşüncemdir demedi, halk böyle söylüyor dedi.

6-Her zaman dediğim gibi, ileriki yıllarda bu yaşananlar yazıldığında herkes hak ettiği şekilde anılacaktır. Ayrıca Yılmaz Ağabey (Özdil) Sedat Peker Kuvayı Milliye’nin içindendir dediği için kendilerince eleştiriler yaptılar.

7-Ben vazgeçeyim diye bana teklif edilenlerin binde biri kendilerine teklif edilse Abi vazgeçmek ne demek, siz isteyin ben söylediğim her şeyi yalanlarım diyecek zavallılar bu iki duayen gazeteciyi üzüyorlar ya vallahi, billahi canım yanıyor."

Kaynak: T24
 

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 13:01

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER