Muğla'nın Ortaca ilçesinde açılışı gerçekleştirilen Sky Kids annelere ve çocuklarına oyun terapistliği,aile danışmanlığı,ebeveyn danışmanlığı alanlarında hizmet verecek.

IMG_5652

İşletme sahibi Uzm. Psk. Dan. Serap Olgun Yazan '' Burası benim üniversiteden beri en büyük hayalimdi çocuklarla iç içe olmak en sevdiğim şey, burayı açabilmek için çok emek verdik eşim, annem ve babam bana çok destek oldu. Çok zorlandık çok güzel ve keyifli anlarda yaşadık diye düşünüyorum Ortaca'ya bir yenilik katmak istedik çocuklar ve anneleri güzel vakit geçirebilsinler istedik. Öğrencilerimiz hem öğrensin hemde eğlensin istedik. Buranın açılışında yanımda olan herkese çok teşşekür ederim''. şeklinde açıklamalarda bulundu.

Uzm. Psk. Dan. Serap Olgun Yazan Ortaca halkına '' Şu anda bu bölgede, bu konseptle tek olduğumuzu düşünüyorum anneler çocukları ile buraya çekinmeden gelebilir. Çocuklarımızın gelişimlerine destek olacak etkinlikler düzenliyoruz.'' şeklinde açıklamalarda bulundu.

IMG_5650

IMG_5672

TUTUKLANAN ŞAHSIN DAYISI CANLI YAYINA ÇIKTI, ŞOKE İDDİALARDA BULUNDU TUTUKLANAN ŞAHSIN DAYISI CANLI YAYINA ÇIKTI, ŞOKE İDDİALARDA BULUNDU

Ekran görüntüsü 2023-11-16 165259

Kaynak: Haber48