Fatih Terim'den Scout Ekibine Talimatı!

Mostafa Mohamed ve Mbaye Diagne'ni̇n oynayışından memnun olmayan tekni̇k di̇rektör Fati̇h Teri̇m, scout eki̇bi̇ne, forvet transferi tali̇matı verdi̇.

Fatih Terim'den Scout Ekibine Talimatı!

GalatasarayBafetimbi Gomis sonrası kadrosuna kattığı forvetlerden verim alamamayı sürdürüyor. Bu sezon hücum hattında yola M'Baye Diagne, Mostafa Mohamed ve Halil Dervişoğlu ile sürdüren Galatasaraylılar, forvet hattında hâlâ istikrarı sağlayamadı.

Teknik direktör Fatih Terim Diagne ve Mostafa Mohamed'in performansından memnun değil.

Tecrübeli teknik adamın ocakta transferdeki önceliği forvet olacak. Terim bu konuda scout ekibine talimat verdi. Sarı kırmızılılar ara transfer döneminde en az 1 forvet alacak. Avrupa'da yola sürdürülmesi halinde bu sayının 2 olma ihtimali de var.

Kiralık sözleşmesindeki opsiyon 31 Aralık'ta sona erecek olan Mostafa Mohamed konusunda da henüz karar verilmedi. Bu sezon resmi maçlarda golü bulunmayan Mısırlı forvet ile devre arasında yolların ayrılması gündemde.

Galatasaray yönetimi Mostafa Mohamed'in sözleşmesindeki satın alma opsiyonunu şimdilik kullanmayı düşünmüyor. Mohamed'in yıl sonuna dek göstereceği performans Galatasaray'daki geleceğini ortaya koyacak.

Kaynak: T24

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER