Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Haber 48

TÜRSAB’ın Bodrum Üyeleri Bir Araya Geldi

TÜRSAB’ın Bodrum Üyeleri Bir Araya Geldi
91 Okunma
09 Şubat 2019 - 10:59

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı Yüksel Aslan, Bodrum üyeleriyle bir araya geldi.

TÜRSAB’ın Bodrum’daki üyeleri, Bitez Mahallesi’nde bir mekanda düzenlenen toplantıda buluştu.  

Toplantıda faaliyetleri hakkında bilgi veren TÜRSAB Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı Aslan, göreve geldikleri günden beri yaptıkları denetimlerde belgesi olmayan kaçak 92 acente faaliyeti tespit ettiklerini belirtti. 

Aslan, üzerinde çalışma yapılan, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’ndaki değişikliklerin sektöre olumlu yansımaları olacağını ifade etti.

Acentalarla ilgili kanunda bazı değişikler yapılması konusunda çalışmalar yapıldığını kaydeden Aslan, “Acentacılığın da daha prestijli bir meslek haline gelebilmesi için çalışmalar yaptık. Biz de fikirlerimizi sunduk. Kaçak acenta faaliyetleri veya diğer kaçak faaliyetlerle ilgili önleyici cezai yaptırımı çok yüksek olan konular çıkacak. Dolayıyla şu anda  uğraştığımız birçok konu ve kaçak denetimlerle bu kadar uğraşmayacağız.” dedi.

 
Muğla Haber 48
Muğla Haber Grubu
Gruba Katıl
Muğla\'dan En Güncel Haberler
 

31 Mart Yerel Seçimlerinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Kim Olur?

Yaklaşan 31 Mart yerel seçimlerinden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı kim olur anketimiz 03.03.2019 tarihinde son bulacaktır. Katılımlarınızı bekliyoruz.

Bu anketin açık olma tarihi: 03-03-2019 - Kalan süre:1 hafta

  • BAĞIMSIZ - Behçet Saatçi --> 2
  • CHP - Osman Gürün --> 0
  • DP - Mehmet Kocadon --> 1
  • CUMHUR İTTİFAKI - Mehmet Nil Hıdır --> 1
Gönder
Sonuçlar
 
Muğla Haber 48
Muğla Haber Grubu
Gruba Katıl
Muğla\'dan En Güncel Haberler
 
KÖŞE YAZARLARI
Bu Site Muğla Web Tasarım tarafından yapılmıştır

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haberayturk.com adresine aittir. Haberlerin ve görsellerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

DMCA.com Protection Status