Acımasızlar 'Sarı'yı Suratından Bıçakladılar!

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde, esnafın beslediği 'Sarı' adlı köpek, kimlikleri bilinmeyen iki kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Acımasızlar 'Sarı'yı Suratından Bıçakladılar!

10 Ekim Pazar saat 01.00 Büyükçekmece'deki bir dükkanın önünde meydana gelen olayda, gece saatlerinde 2 kişi, esnafın beslediği 'Sarı' isimli köpeği suratından bıçakladı. Yüzü kanlar içinde tatlı satılan iş yerinin önüne gelen Sarı, çalışanlar tarafından hızla veterinere götürüldü. Köpeğin yüzüne 6 dikiş atıldı.

DURUMUNUN İYİ OLDUĞU BİLDİRİLDİ

Çevredeki güvenlik kameralarına da yansıyan saldırı olayının faillerinin hala yakalanamadığını aktaran esnaf, saldırganların bir an önce yakalanmasını talep ediyor. 'Sarı'nın da durumunun iyi olduğu belirten esnaf dikişlerin 4 gün sonra alınacağını dile getirdi.

Yaşananlarıa yönelik konuşan iş yeri sahibi Mustafa Durmaz, "Biz akşam burada çalışıyorduk. Köpek müşterilerin arasında geziyor, müşteriler onu seviyor. Bir şekilde buradaki herkes ile kaynaşmış. Milletin çocukları gelip, seviyor. Gece saatlerinde 2 şahıs vardı.

Onlarla herhalde bir sorun oldu. Onlar bunu kızdırdı ya da başka bir şey oldu. Buradaki vale arkadaşlar, 'Köpeğe bir şey oldu' dediler. Geldim, baktım kan revan içinde. Gözünden kan geliyor. Gözünün kenarından bıçaklanmış. Biz arabaya bindirdik. Hemen veterinere götürdük. Şu anda iyi. Tedavisi devam ediyor. 4 gün sonra dikişleri alınacak
" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021, 13:59

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER