Alaattin Çakıcı: CHP ve HDP'nin Kışkırtmalarına Fırsat Vermeyiniz

Alaattin Çakıcı, artan döviz kuruna ve ekonomik tabloya tepki göstermek için Ankara ve İstanbul başta olmak üzere pek çok ilde sokağa çıkan vatandaşlarla alakalı paylaşımında, döviz kurundaki artışı “dış güçlerle” ilişkilendirdi; "Sokağa çıkan vatandaşlarımıza CHP ve HDP'nin, uluslararası provokatörlerin bu kışkırtmalarına fırsat vermeyiniz" sözlerine yer verdi.

Alaattin Çakıcı: CHP ve HDP'nin Kışkırtmalarına Fırsat Vermeyiniz

Yaşananlara tepki göstermek için Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok ilde sokağa çıkan vatandaşlar protesto gösterileri yaparak hükümeti istifaya davet etti. Alaattin Çakıcı, ekonomiye dair gelişmelere tepki göstererek sokağa çıkan vatandaşlara sosyal medyadan seslendi.


Çakıcı, “Batı ve Okyanus ötesinin 15 Temmuz'da FETÖ’cüleri devreye sokarak ülkemizde vatan hainlerin ihtilal yaptırmak istediğini aziz milletimiz bilmektedir. Aylardır Türkiye'nin ekonomik kodlarıyla oynayan Batı ve okyanus ötesi ile onların Türkiye'deki yerli işbirlikçileri, doları yükselterek hükümeti ve Cumhur İttifakı’nı yıpratmak istemekte, vatana ihanet eden belirli odakları devreye sokarak vatandaşımızı sokağa döktüren ve onların uluslararası patronlarının bu uğraşlarının boşa çıkacağını sağduyu sahibi milletimiz bilmektedir” ifadelerini kullandı.


Çakıcı, “Sokağa çıkan vatandaşlarımıza CHP ve HDP'nin, uluslararası provokatörlerin bu kışkırtmalarına fırsat vermeyiniz” diyerek, “Devlet sahipsiz değildir. Devletinize lütfen güveniniz” şeklinde yazdı.

Kaynak: T24
 

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER