Alaattin Çakıcı’nın Karadeniz Turuna Yeğenleri de Eşlik Edecek

Dost ziyareti turuna Saroz Körfezi ile başlayıp İğne Ada ile devam eden Alaattin Çakıcı'nın, buradaki dostlarını ziyaret etmesinin ardından Eylül ayının ortasında da Doğu Karadeniz’e yeğenleri Bora ve Cihan ile birlikte gideceği öğrenildi.

Alaattin Çakıcı’nın Karadeniz Turuna Yeğenleri de Eşlik Edecek

Son Kabadayı Alaattin Çakıcı, 643. Kırkpınar Ağası Edirneli ve aynı zamanda Altunhan Şirketler Grubu'nun sahibi olan Mustafa Altunhan'ı Saroz'da ziyaret ettikten sonra buradan yatıyla İğneada’ya geçerek dostlarıyla bir süre beraber olmuştu. Alaattin Çakıcı, Saroz’dan sonraki ziyaretini yeşilin her tonunun olduğu, dağ ve denizin birleştiği nokta olan ülkemizin cennet noktalarından biri olan İğneada’ya yaparak gerçekleştirmişti.

Çakıcı Bodrum ve Çökertmede Tatiline Devam Ediyor

Dost ziyareti turuna Saroz Körfezi ile başlayıp İğne Ada ile devam eden Alaattin Çakıcı'nın, buradaki dostlarını ziyaret etmesinin ardından Eylül ayının ortasında da Doğu Karadeniz’e yeğenleri Bora ve Cihan ile birlikte gideceği öğrenildi. Çakıcı'ya İğne Ada ziyaretinde de yeğeni eşlik etmişti. Son Kabadayı'nın Doğu Karadeniz ziyaretlerinde de iki yeğeninin Çakıcı'ya eşlik edeceği öğrenildi.

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER