Annesine Aşık Kocasına Boşanma Davası Açtı

Eşi tarafından annesine gönderilen aşk mesajlarını gördüğünü dile getiren kadın, Aile Mahkemesi'ne başvurarak boşanma davası açtı.  Kadın, "Anneme aşık olan bir adamla evlilik birliği sürdürmem imkansız bir hal aldı" ifadesini kullandı.

Annesine Aşık Kocasına Boşanma Davası Açtı

28 yaşındaki N. K. ve 32 yaşındaki K. K. çifti 2015 yılında evlendi. 

Sabah'tan Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre, önceki aylarda çift arasında geçimsizlik başladı. Aldatıldığından şüphelenen kadın, eşi K.K. ile iletişim kurmak istediğinde ise olumsuz bir tepki ile karşılaştığını aktardı. Bu kapsamda N.K., annesinden yardım istedi. 55 yaşındaki anne R.T., kızı N. K.'ya damadının kendisine aşık olduğuna dair mesajlarını paylaştı.

N.K., ''Sana aşığım. Kızınla evliyim ama aklım, fikirim, yüreğim seninle'' ifadelerini içeren yüzlerce mesajı okudu. N. K., eşiyle yüzleşmek istediğinde ise fiziki ve psikolojik şiddete maruz kaldı. N.K., İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak boşanma davası açtı.

Genç kadın boşanma dilekçesinde; 6 yıllık eşinin annesine attığı aşk mesajlarının ardından büyük bir şok yaşadığını, eşinin evlendikten kısa bir süre sonra kendisini aldattığından şüphelendiğini fakat annesinin mesajları gösterene kadar bu duruma inanmadığını şu sözlerle kaydetti:

''Bu evlilikte eşimin kayınvalidesine duyduğu aşk nedeniyle meydana gelen zararın tümünün tek sorumlusu boşanmak istediğim K. K.'dir. Maddi manevi oluşan tüm zararda tam kusurlu olan oğlumun babasının iştirak nafakası ile 100 bin liralık tazminat ödemesi gerekmektedir. K.K.'nin ağır kusurlu eylem ve davranışlar sergileyerek zaten yerine getirmediği eş sorumlulukları sebebiyle tazminatın ödenmesini ve boşanmamızı talep ediyorum. Anneme aşık olan bir adamla evlilik birliği sürdürmem imkansız bir hal aldı."

Kaynak: SabahGazetesi

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 14:21

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER