Bakan Kasapoğlu Sokağa Çıktı Vatandaşla Röportaj Yaptı!

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde sokağa çıkıp vatandaşlara spora dair sorular sordu.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde sokağa çıkıp vatandaşlara spora dair sorular sordu. Ankara sokaklarında Bakan Kasapoğlu'nun sorularını yanıtlayan vatandaşlar sorulara samimi cevaplar verdi.

Röportajın sonunda Kasapoğlu "Değerli gazeteci arkadaşlarım, işinizin ne kadar zor olduğunu bende bugün tecrübe etmiş oldum. Bu vesileyle özveriyle, fedakarlıkla, gayretle halkımızın doğru ve tarafsız haber alma konusundaki gayretleriniz vesilesiyle Dünya Çalışan Gazeteciler Günü'nüzü kutluyoruz. Sizlere afiyet ve mutluluklar diliyorum." sözlerini kaydetti.

Bakan Kasapoğlu röportaj yaptığı o anları sosyal medya hesabında paylaşarak "#10OcakÇalışanGazetecilerGünü vesileyle sokağa çıkıp spora dair röportajlar yaptık. Gazeteci arkadaşlarımızın ne kadar özveri ve emek isteyen bir iş yaptıklarını da bizzat deneyimlemiş olduk." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2020, 16:38

Burcu Keskin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7