Büyükçekmece'de Genç Kız, Bıçaklı Saldırganın Tacizine Uğradı

Büyükçekmece'de, spor salonundan çıktıktan sonra evine giden Ege Özel (25), bıçaklı kişinin tacizine uğradığını iddia etti. Genç kız, başından geçen korku dolu anları anlatırken, mahalle sakinleri olayın benzerinin 4'üncü kez yaşandığını dile getirdi.

Büyükçekmece'de Genç Kız, Bıçaklı Saldırganın Tacizine Uğradı

29 Aralık Çarşamba günü akşam saatlerinde Büyükçekmece Fatih Mahallesi'nde yaşanan olayda iddiaya göre, Büyükçekmece'de, spor salonundan çıktıktan sonra evine giden Ege Özel (25), bıçaklı kişinin tacizine uğradığını iddia etti.

"BAYAĞI SURATIMA YAKINDI"

Yaşadıklarını anlatan Ege Özel,"Akşam spordan çıkıp eve giderken, sokağımın orada birisi bana yaklaştı ve saniyelik oldu. Arkadan eliyle suratımı tuttu ve diğer elinde de bıçak vardı. Bayağı suratıma yakındı. Sadece 'Sesini çıkarma. Elimde bıçak var' dedi. Ben o şokun etkisiyle bir şey yapamadım. Sonra ne istediğini sordum. Hiçbir şey söylemedi. Ben kaçmaya çalıştım ve bağırmaya başladım. Beni bıraktı ve kaçmaya başladı. Ben sadece arkasından gördüm" dedi.

BENZER OLAYLAR YAŞANMIŞ

Aynı bölgede yaşanan 4'üncü olayın olduğunu ifade eden Oğuzhan Kırış, "Burada yaşanan 4'üncü olay. Artık kız arkadaşlarımız buradan rahat yürüyemiyor, o hale geldi. 4 olayı da aynı kişinin yaptığını düşünüyoruz" sözlerine yer verdi.

Kaynak: SonDakika

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2022, 14:51

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER