Cem Yılmaz: Lincin İçine Sokulmaktan Artık Yıldım

Ünlü komedyan Cem Yılmaz, tutuklu olan Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala'ya yönelik yaptığı açıklamadan sonra kendisi hakkında linç başlatıldığını belirtirken, "Yahu az biraz siyasetle uğraşsam yahu tamam diyeceğim. Çok sıkıldım bu oyundan" ifadesini kullandı. Yılmaz, "Bana aklına geliyor, bi anda Pkk'lı diyor mesela! Öbürü aşı lobisi der... Yahu nerden bu kadar rahat sallamak" derken, "Pkk'lı ne yahu, insan biraz çekinir, bir dakika düşünür ya. Ben miyim Pkk'lı valla hayret arkadaş. Kime hakkımızı soracağız meçhul" dedi.

Cem Yılmaz: Lincin İçine Sokulmaktan Artık Yıldım

Yılmaz, "Rustem Batum Sohbetleri" adlı programda tutuklu bulunan iş insanı Osman Kavala ve Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın durumu hakkında ne düşündüğü sorulması üzerine, "Olan biteni evrensel standartlarda, bir ülkede böyle şeylerin olmaması gerektiğini düşünüyorum" ifadelerine yer verdi.


Yılmaz, bugün akşam saatlerinde yaptığı paylaşımda ise kendisinin 'insanları kışkırtma aygıtı' olarak kullanılmaya çalışıldığını söylerken, "Ne nezaketle söylerseniz söyleyin dediğinizin hiçbir anlamı olmayan lincin içine sokulmaktan artık yıldım. Yahu az biraz siyasetle uğraşsam yahu tamam diyeceğim. Çok sıkıldım bu oyundan" dedi. Yılmaz, devamındaki paylaşımlarında şöyle yazdı:


"Bana aklına geliyor, bi anda Pkk'lı diyor mesela! Öbürü aşı lobisi der... Yahu nerden bu kadar rahat sallamak. Bi insanın bi eylemi olur bi bilinirliği vardır. Pkk'lı ne yahu, insan biraz çekinir, bir dakika düşünür ya. Ben miyim Pkk'lı valla hayret arkadaş. Kime hakkımızı soracağız meçhul.


"Mehmetçik Vakfı yararına düzenlediğim geceyi duyurduğumda altına "askerimizin senin parana mı ihtiyacı var ulan" diye yazdırılıyor. Vakfın başkanı 'siz üzülmeyin' demişti! Nesine üzülmeyeyim arkadaş. Hak nerede hak, oyun gibi oynuyorlar insanlarla!"

Kaynak: T24

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2021, 12:50

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER