Eşi Evi Terk Edince Pompalı Tüfekle Kendini Rehin Aldı!

Denizli'de eşi tarafından terk edilen şahıs, alkol aldıktan bir süre sonra pompalı tüfekle kendini rehin aldı. Ekiplerin saatler süren çalışmalarının ardından ikna olan şahsın, pompalı tüfeğinin boş olduğu anlaşıldı.

Eşi Evi Terk Edince Pompalı Tüfekle Kendini Rehin Aldı!

Denizli'nin Pamukkale ilçesi Hürriyet Mahallesinde meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre, evden ayrılan ine sinirlenen İbrahim Ö., alkol aldıktan sonra yanında bulunan pompalı tüfekle kendini rehin aldı.

KENDİNİ REHİN ALDI, BİR TÜRLÜ İKNA OLMADI

Ardından İbrahim Ö. bir el ateş ederek evinin kapılarını kilitledi. Sesi duyan komşuların ihbarı üzerine bölgeye gelen polis ekipleri İbrahim Ö.'yü ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadı. Ekiplerin ulaştığı İbrahim Ö.'nün oğlu ise babasını ikna etmek için eve geldi. Burada bir süre kapıda babasını ikna etmeye çalışan oğlu ne yapsa da başarılı olamadı.

İKNA ÇALIŞMALARI 3 SAAT SÜRDÜ

Olay yerine gelen psikoloğun, "İbrahim abi elinde silah olunca olmuyor böyle, Hepimizin çoluğu çocuğu var, senin de çoluğun çocuğun var, hadi silahı bırak konuşalım. Ne ben yaklaşabiliyorum ne de polis arkadaşlar" sözlerini de yanıtsız bırakan İbrahim Ö., 3 saat boyunca ikna edilmeye çalışıldı.

POMPALI TÜFEĞİN BOŞ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Bir süre sonra oğlunu yanına alan İbrahim Ö., ardından kapıyı açarak elinde bulunan pompalı tüfeği polis ekiplerine verdi. Ekipler tarafından üst araması yapılan İbrahim Ö. gözaltına alınırken, pompalı tüfeğin içinin ise boş olduğu ortaya çıktı. Yaklaşık 3 saat boyunca çaba sarf eden ekipler, vatandaşlardan takdir topladı.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2021, 12:33

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});