Ferhat Aydoğan'dan Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Oktay Saral'a Ziyaret

A Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Ferhat Aydoğan, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Oktay Saral’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki makamında ziyaret ederek, hizmet anısına Onur Plaketi takdim etti.

Ferhat Aydoğan'dan Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Oktay Saral'a Ziyaret

Dünya Basın Federasyonu Üyesi ve A Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Ferhat Aydoğan, Ankara'daki ziyaretlerini sürdürüyor. Aydoğan, Dünya Ticaret Yatırım ve Kalkındırma Derneği'ne yaptığı ziyaretin ardından bugün de Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Oktay Saral ile görüştü. Gazeteci Ferhat Aydoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki makamında ziyaret ettiği Oktay Saral'a hizmet anısına Onur Plaketi takdim etti.

AYÇA Haberleşme ve Yayıncılık şirketine bağlı ve Elit Karadağ Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Karadağ hizmetinde olan A Haber Ajansı'nın Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Ferhat Aydoğan, Oktay Saral ile yaptığı görüşmede, kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek ülkemizin içerisinde bulunduğu süreç ve gündemle ilgili istişarelerde bulundu. Ülkemize yapılan çok yönlü saldırı ve kirli oyunlara karşı Cumhurbaşkanlığı'nın mücadelesinin ve kararlılığının hayati olduğunu vurgulayan Aydoğan, Oktay Saral gibi değerli bir ismin çalışmalarıyla sürece önemli bir katkıda bulunduğunu belirtti.

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER