Ferhat Aydoğan: PKK,FETÖ/PDY ve Bütün Hainlere İnat!

Son Vakit Genel Yayın Yönetmeni aynı zamanda baş yazarı olan Gazeteci Ferhat Aydoğan “İnadına birlikte bağımsız güçlü Türkiye”  ve Yaklaşık son 2 senedir yoğun ve sistematik olarak Cumhur İttifakına saldırılar gerçekleşiyor dedi.

Ferhat Aydoğan: PKK,FETÖ/PDY ve Bütün Hainlere İnat!

Aydoğan, kaleme aldığı yazısında şu sözlere yer verdi;

Bu saldırılar artık medya ve büyük ifşaatlar dönemi olarak adlandırılıyor. Bu dönemin arkasında ise Anglosakson aklını görmekteyiz ve bu aklın  ülkemizdeki yansımasını ise FETÖ olarak yaşamaya devam ederken, bugün sosyal medya da paylaşılan resim gündem oldu.

FETÖ/PDY terör örgütü ve PKK her gecen gün sosyal medya da ve yazılı görsel medya da sosyal mühendislik yönetemleri ile yeni kurgular ve senaryoları milletin aklına yalan algıları çakmaya çalışırken, Cumhur ittifakında ise özellikle Süleyman Soylu ve Ülkücü Lider Devlet Bahçeliyi hedef tahtasına koydular. Gerek suç çetelerinin iftiralarını gerek ise devletin içerisine sızmış çetelerin, Devlet Bahçeli ve Süleyman Soylu’nun arasını açmak için elinden gelen beyin yıkama çalışmalarına devem ediyor. 

Cumhur İttifakında çatlak oluştu , Süleyman Soylu artık eskisi gibi Devlet Bahçeliden ve partisinden destek bulamıyor söylentilerine bugünlerde tokat gibi bir cevap geldi. 

Süleyman Soylu ’’ Milletimizin bir gurur gününe, bir muştusuna, Rize Havalimanı'nın açılışına, Ankara'dan Rize'ye Sn. Büyüğümüz MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Sn. Mustafa Destici, Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Vahit Kirişçi, Celal Adan Bey ve arkadaşlarımızla gidiyoruz ‘’ dedi ve şu görseli paylaştı. 


Devletin en başarılı kadroları, tam takım olarak Rize Havalimanın açılışında yerini aldı. PKK,FETÖ/PDY ve bütün hainlere inat! İnadına birlikte bağımsız güçlü Türkiye pozuna imza attılar…

Kaynak: SonVakit

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});