Gaziantep'te Vahşet: 3 Kedi Katledildi!

Gaziantep'te bir sitenin bahçesinde hayvanseverlerce beslenen kedilerden 3'ü, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce şişlenerek katledildi. Sitede oturan Azra Bağcı, "Bunu yapanlar para cezası ile kurtulmasın" ifadesini kullandı.

Gaziantep'te Vahşet: 3 Kedi Katledildi!

Gaziantep'te Budak Mahallesi'ndeki Hayat Sitesi'nde hayvanseverler tarafından beslenen kedilerden 3’ü öldürüldü. Sivri bir cisimle karınlarına aldıkları yaralarla ölen kedileri bulan hayvanseverler, polise haber verdi. İhbar üzerine adrese sevk edilen polis ekipleri, kedileri öldüren kişi ya da kişilerin bulunması için çalışma başlattı.

Sitede oturan Azra Bağcı, "Bir süredir yaşadığımız binanın bahçesinde kedi besliyoruz. Neredeyse 20 kedimiz var. Bıçak ya da şiş tarzı bir aletle 3 kediyi öldürmüşler. Daha önce de yine buradaki kedileri zehirlemişlerdi. Kaç canı daha bu şekilde öldürecekler, bilmiyoruz. Bunu yapanlar para cezası ile kurtulmasın'' ifadesini kullandı. Sitedeki diğer hayvanseverler de kedileri öldürenlerin bir an önce bulunup cezalandırılmasını beklediklerini dile getirdi.


Kaynak: DHA

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER