İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kanser Mi?

Gazeteci ve TV5 sunucusu Hasan Basri Akdemir, Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'a kanser teşhisi konulduğunu öne sürüldü. Bilgiyi teyit ettiğini belirten Akdemir, "Sayın İletişim Başkanı Fahrettin Altun'a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah şifa versin" ifadesini kullandı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kanser Mi?

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un kansere yakalandığı iddia edildi. Gazeteci Hasan Basri Akdemir'in iddiasıyla alakalı henüz resmi bir açıklama gelmedi.


Akdemir söz konusu iddiasıyla ilgili önceki gün paylaştığı mesajında, "Sağlık üzerinden birçok spekülasyon yapılıyor. Yıllar önce bu hataya yine düşülmüştü. Bu yanlıştır! Ama CB'nin yakın ekibinden önemli bir kişiye kanser tanısı konduğunda dair de bir haber var. Bize 'geçmiş olsun' demek düşer. Hasta hakları gereği ismi açıklamayacağım" demişti.


Bilgiyi teyit ettiğini belirten Akdemir, "Cumhurbaşkanı'nın yakın ekibinden kanser hastalığına yakalanan bir kişi olduğunu söylemiştim. Bilgiyi bugün teyit ettim. Sayın İletişim Başkanı Fahrettin Altun'a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah şifa versin..." şeklinde konuştu

Kaynak:T24

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2021, 10:36

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER