Kadıköy Metrosundaki Saldırgan Yakalandı!

İstanbul Kadıköy metrosunda kadın yolcuyu bıçakla “Suratını keserim” şeklinde tehdit eden saldırgan yakalandı.

Kadıköy Metrosundaki Saldırgan Yakalandı!

Kadıköy- Tavşantepe metrosunda önceki akşam yaşanan olayda bir kadın ile erkek arasında bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı.


Elinde bıçak olan erkek, etrafa küfürler savurarak önce kadının üzerine yürüdü ardından trenden indi. Daha sonra küfürler ederek tekrar trene binen kişi, elindeki bıçağı tartıştığı kadına doğru sallayarak, yanına çağırdı ve küfürler ederek “Suratını keserim senin” dedi. Saldırgan daha sonra tren kapılarının kapanmasıyla gözden kaydoldu.


İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün sabah saatlerinde paylaştığı bilgiye göre saldırgan yakalandı.


Emniyet tarafından yapılan açıklamada şöyle yazıldı:


“24.11.2021 günü Kadıköy-Tavşantepe metro içerisinde bir erkek şahsın, bir kadın şahsı bıçakla tehdit ederek hakaretlerde bulunduğu görülmüştür. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince şahsı yakalamak için detaylı bir çalışma başlatılmıştır. Yapılan araştırmalarda, görüntüyü paylaşan şahsın mağdur şahıs olmadığı paylaşım yapan kişinin alıntı yaparak paylaştığı tespit edilmiştir. Çevrede yapılan çalışmalar sonucu görüntülerdeki şahsın E.Y.(32) olduğu tespit edilmiştir. Yapılan çalışma sonucu şahıs 02:30 sıralarında yakalanarak gözaltına alınmıştır. Şüpheli şahsın yapılan incelemesinde (20) adet suç kaydının olduğu anlaşılmıştır. Yakalanan şahıs hakkında adli tahkikat başlatılmıştır.”


Kaynak:İHA
 

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER