Kadın, Tartıştığı Eşinin Aracına Saldırdı!

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde, eşiyle tartışan kadın eşinin otomobilini parçaladı. Otomobilin cam ve aynalarını taşla paramparça eden kadının o anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Kadın, Tartıştığı Eşinin Aracına Saldırdı!

Olay, önceki gün öğle saatlerinde Esenyurt Yeşilkent Mahallesi’nde bulunan caddede yaşandı. Karı koca otomobil içinde kavga etti. Tartışmadan sonra otomobilin sahibi olan koca, köpeğini alıp farklı bir yöne gitti. Araçtan indikten sonra sinir krizi geçiren kadın ise ara sokaktan taş alıp geri geldi. Kadın, otomobile taşla saldırmaya başladı. Dakikalarca aracın cam, kaput, aynalarına saldıran kadın otomobili paramparça etti. Araya girmeye çalışanlara ‘Polisi arayın’ diyen öfkeli kadın daha sonra taksiye binip olay yerinden ayrıldı. Büyük hasar oluşan otomobil, çekici yardımı ile olay yerinden kaldırıldı. Yaşananlar ise cep telefonu ve güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

Dükkanının önünde yaşanan ilginç anları aktaran Bülent Erdal, “Kadın geldi, ‘Polis çağırın’ dedi. Polis gelmeden önce kadını zaten sakinleştiremedik. Polisi aradık. Dayak yemişti herhalde. Araca taşlar fırlatmaya başladı. Sakinleştiremedik, durmadı. Ondan sonra polis ekiplerini çağırdık. Durdurmaya çalıştık ama durmadı. Arabanın arka camına, ön camına, kaputuna, aynalarına her tarafına taşlarla vurmaya başladı. Biz araya girmeye çalıştığımızda, ‘Polisi arayın’ dedi. Meğerse eşiymiş. Eşinden dayak yemiş. Araçtan indi, köpeğini aldı, diğer tarafa doğru gitti. Eşi gidince araca saldırmaya başladı” şeklinde konuştu.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2021, 17:36

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER