Kan Donduran Gerçeği Tırnaklarındaki Doku Ele Verdi! Yaşlı Adamın Katili, Torunu Çıktı

Konya'da hayatını kaybeden 76 yaşındaki adamın boynunda oluşan kırıklar nedeniyle cinayet ihtimalini değerlendiren ekipler, yaşlı adamın tırnaklarından alınan dokuların torunu M.K'ye ait olduğunu belirledi. Cinayeti itiraf eden torun, tutuklandı.

Kan Donduran Gerçeği Tırnaklarındaki Doku Ele Verdi! Yaşlı Adamın Katili, Torunu Çıktı

Polis ekipleri, 25 Ocak'ta Sarayönü ilçesine bağlı İnli Mahallesi'ndeki evinde ölü bulunan Ahmet K'nin (76) boynunda kırıklar olduğunu tespit etti. Cinayet ihtimalini değerlendiren ekipler, anne ve babasını kaybettikten sonra bir süre dedesi Ahmet K'nin yanında yaşayan M.K. üzerinde yoğunlaştı.

DOKU ÖRNEĞİ GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI

Yapılan otopside Ahmet K'nin tırnaklarından alınan doku örneklerinin torunu M.K'ye ait olduğu belirlendi. Bunun üzerine polis ekipleri, şüpheli M.K'yi Konya'da gözaltına aldı. Emniyetteki ifadesinde cinayeti itiraf eden zanlı, sağlık kontrolünün ardından nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

BOĞARAK ÖLDÜRMÜŞ

M.K'nin polisteki ifadesinde olay günü hastanede yatan babaannesinin durumunu öğrenmek amacıyla dedesinin evine gittiğini, ailevi sorunlar nedeniyle tartıştıklarını, kendisine küfrettiği için dedesini iterek yere düşürdüğünü, ardından da boğarak öldürdüğünü söylediği öğrenildi.

Annesini ve babasını kaybeden zanlının, bipolar bozukluk nedeniyle ilaç kullandığı ve dedesi Ahmet K. ile sık sık tartıştığı öne sürüldü.

Kan donduran gerçeği tırnaklarındaki doku ele verdi! Yaşlı adamın katili, torunu çıktıKaynak: AA

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER