Kardeşi Atilla Peker'in Gözaltına Alınmasına Sedat Peker Tepki Gösterdi!

Son dönemde yayınladığı videolarla gündeme gelen Sedat Peker, kardeşi Atilla Peker ile koruması Yunus Olcay, Muğla'nın Fethiye ilçesinde gözaltına alınmasının ardından Twitter hesabından açıklama yaptı. Peker, "Korkut Eken'le Mehmet Ağar'ı neden gözaltına almıyorsunuz, sadece benim kardeşimi alıyorsunuz?" ifadelerini kullandı.

Kardeşi Atilla Peker'in Gözaltına Alınmasına Sedat Peker Tepki Gösterdi!

Sedat Peker'in kardeşi Atilla Peker ile koruması Yunus Olcay, Muğla'nın Fethiye ilçesinde gözaltına alındı. Peker'in kaldığı villada arama yapan ekipler, ruhsatsız tabanca ile iki şarjör ele geçirdi. Bulunduğu villada gözaltına alınan Atilla Peker ve koruması Yunus Olcay'ın, polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

"NEDEN SADECE BENİM KARDEŞİMİ ALIYORSUNUZ?

Bu gelişmenin ardından Sedat Peker, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden kardeşi Atilla Peker ile koruması Yunus Olcay'ın gözaltına alınmasına tepki gösterdi. Peker, "Devletin kutsallığına inanmış olan şahsım tarafından bunu söylemek çok acı. Ancak namusu maaşı kadar olan bazı bürokratlar; Korkut Eken'le Mehmet Ağar'ı neden gözaltına almıyorsunuz, sadece benim kardeşimi alıyorsunuz?" ifadelerini kullandı.


KUTLU ADALI'YI ÖLDÜRMEK İÇİN YARDIM İSTEDİKLERİNİ İDDİA ETMİŞTİ

Sedat Peker, Korkut Eken ve Mehmet Ağar'ın Kutlu Adalı'yı öldürmek için kendisinden yardım istediğini, kardeşi Atilla Peker'i göndereceğini söylediğini ancak Adalı'nın daha sonra Ağar ve Eken'e bağlı başka bir ekip tarafından öldürüldüğünü iddia etmişti.

 

Kardeşi Atilla Peker'in gözaltına alınmasına Sedat Peker'den ilk tepki: Neden sadece benim kardeşimi alıyorsunuz?Kaynak: SonDakika

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER