Kardeşiyle Kocasının İlişkisini, Arabada Bulduğu Hap Sayesinde Öğrendi

Sosyal medyada ilginç itiraflarda bulunulmaya devam ediyor. Dünya genelinde kullanıcıların olduğu bir sosyal medya platformunda yapılan itiraf ise güne damga vurdu.

Kardeşiyle Kocasının İlişkisini, Arabada Bulduğu Hap Sayesinde Öğrendi

Sosyal medya paylaşım platformunda bir kadın tarafından yapılan itiraf, sosyal medyada çok konuşuldu. Kadın, kocasının aracında cinsel gücü artırıcı hap bulduktan sonra şüphelendiğini ve üvey kardeşiyle ilişkisini ortaya çıkardığını anlattı.

Paylaşıma göre, 18 yıllık evli ve 2 çocuk annesi kadın, eşinin aracına bindiği sırada torpido gözünde bir kutu fark etti. Hemen kutuya bakan kadın, bunun cinsel artırıcı hap olduğunu anladı. Hapların üçünün kullanıldığını gören kadın aldatıldığının farkına vardı.

KOCASI VE KARDEŞİNİ TAKİP ETTİ

Kadın, bu olaydan sonra kocasının hareketlerini takip etti ve kendisine eskisinden daha iyi baktığını gördü. Olayın düğümü ise çok geçmeden çözüldü. Kocasının her hafta sonu gittiği ilçeyi takip ettiren kadın, eşinin üvey kardeşinin evine gittiğini belirledi.

ALDATTIĞINI İNKAR ETTİ

Olayın ardından kocasıyla konuşan kadın, kocasının aldatma iddialarını reddettiğini belirterek, bir arkadaşıyla çay içmeye gittiği şeklinde savunma yaptığını belirtti. Ancak ikilinin boşanma aşamasına girdi.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2021, 11:45

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER