Kayalar Grup, Türkiye’de Hayvancılık Sektörü Üzerine Ödül Alacak

Türkiye'de, yeni yayın hayatına girecek olan Muğla Genç TV’nin lansman gecesinde kimlerin ödül alacağı merak edilirken, hayvancılık sektörünün önemli isimlerinden Kayalar Grup adına iş insanı Mehmet Kaya'nın gecede ödül alacak isimler arasında olduğu öğrenildi.

Kayalar Grup, Türkiye’de Hayvancılık Sektörü Üzerine Ödül Alacak

Muğla merkezli kurulan Muğla Genç TV'nin lansman gecesi için geri sayım sürerken, geceye katılacak isimler ve kimlerin ödül alacağı merak edilmeye başlandı. Burdur'da hayvancılık üzerine entegre tesisi kuran Kayalar Group İthal ve Yerli Hayvancılık LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, sektörün en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa'da düzenlenecek olan lansman gecesinde, ödül alacak ünlü iş insanları, sanat dünyası ve spor dünyasının önemli isimlerinin yer alacağı öğrenildi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin önemli isimlerinin de katılım sağlayacağı Muğla Genç TV'nin lansman gecesinde, Bakan ve Bakan Yardımcılarının yanı sıra üst düzey bürokratın da bulunacağı belirtildi. Lansman gecesi için üst düzey titizlikle yürütülen hazırlıklar devam ederken, Muğla Genç TV Yöneticileri Ferhat Aydoğan ve Metin Gire’nin açılış konuşması ile başlayacak olan anlamlı ve özel gecede, ünlü sunucuların sunumu ile ünlü sanatçıların sahne alacağı belirtildi. Gecede, ödül alacak isimler merak edilirken, Burdur’un ve hayvancılık sektörünün önemli isimlerinden olan iş insanı Mehmet Kaya'ya sektöre ve ekonomiye verdiği katkılardan ve başarısından dolayı ödül verilecek.

 

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});