Kick Boks Dünya Şampiyonu Yakup Alpere Kaysi ve Antrenöründen MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye Ziyaret

Kick Boks Milli Takım ve Kulüp Antrenörü Şenol Kaysi, 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenen 7. Uluslararası Turkish Open Kickboks Dünya Kupası Şampiyonası'nda şampiyon olan sporcusu Yakub Alperen Kaysi ile birlikte dünya şampiyonluğunun gururunu paylaşmak adına, 2018 yılında MHP lideri Devlet Bahçeli'ye olan ziyaretlerinde çekilen kareyi halıya dokutarak hediye olarak takdim etti.

Kick Boks Dünya Şampiyonu Yakup Alpere Kaysi ve Antrenöründen MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye Ziyaret

Kick Boks Milli Takım ve Kulüp Antrenörü Şenol Kaysi, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Kızılcahamam Ülkücü Şehitlerimizin Anıtında 27 Mayıs Ülkücü Şehitlerimizi Anma Programında 2018 yılında 15 Temmuz ve Çanakkale Şehitlerini Anma Türkiye Muay-Thai Şampiyonasında Sporcum Yakub Alperen Kaysi Türkiye 3.'sü olmuştu. Sporcumla beraber MHP Liderimiz Genel Başkanımız Dr. Sn. Devlet Bahçeli beyimizi ziyaret etmiştik.

Sporcum 4 yılda sayısız Ankara Şampiyonluğu, 4 kez KickBoks Türkiye Şampiyonluğu, Wushu Balkan Şampiyonluğu, EMF Muaythai Açık Avrupa Kupası Şampiyonluğu, Taekwondo Türkiye 8.liği, Taekwondo Avrupa Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmesi 6.lığı, Taekwondo WT Başkanlık Kupası 6.lığı, Taekwondo Turkish Open 6.lığı, ve 12-15 Mayıs 2022 7. Uluslararası Turkish Open Kickboks Dünya Kupası Şampiyonu oldu.

2018' de Genel Merkezde Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyimizle çekindiğimiz fotoğrafımızı Çorum'da Halıya dokutarak, Bu günün anısına Şehit Yakınları Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Spor Kulübü başkanı ve Kulüp Antrenörü olarak Şampiyon sporcum Yakub Alperen Kaysi ile 27 Mayıs Ülkücü Şehitlerimizin anısına takdim ettik.

MHP Liderimiz Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli beyimiz Size ve Spor Kulübüne herzaman destek olacağız dedi. Başkanımıza ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Rabbim sağlık sıhhat ve hayırlı uzun ömürler nasip etsin İnşAllah dedi."

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});