Merakla Beklenen Resmi Gazete Yayımlandı!

Ekonomide yaşananlardan sonra kabine, Merkez Bankası ve döviz varlıkları konusunda değişiklikler olabileceği beklentisinin arından tüm Türkiye'nin merakla beklediği Resmi Gazete yayımlandı. Sitenin çökmesiyle geç erişim sağlanabilen Resmi Gazete'de beklenen konulara ilişkin değişiklikler yer almadı.

Merakla Beklenen Resmi Gazete Yayımlandı!

Eski Merkez Bankası Başkanı ve İyi Parti Ankara Milletvekili Durmuş Yılmaz'ın "Bu gece bir şey olabilir, olduğu zaman da Türk lirasının üzerine nasıl daha fazla bir sıkıntının geleceğini görürsünüz" ifadelerinin ardından gözler Resmi Gazete'ye çevrilmişti.


Vatandaşlar, cuma gece yarısından itibaren Resmi Gazete'nin internet sitesine ulaşmaya çalıştı ancak sitede "Sayfada çalışma yapılmaktadır" hatası alındı. Gece 01.00'dan sonra erişime açılan Resmi Gazete'de kabine ve Merkez Bankası revizyonu ile döviz varlıkları konusunda bir düzenleme olmadığı görüldü.


Diğer taraftan Resmi Gazete'ye erişim sağlanamaması sosyal medyada gündem oldu. Twitter'da Resmi Gazete'ye ilişkin on binlerce paylaşım yapılırken, Ekşi Sözlük'te de Resmi Gazete gündemin birinci sırasına oturdu.

Kaynak: T24
 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2021, 11:45

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER