Öğretmen, Okulunda Asılı Olarak Bulundu

Denizli’de bir lisede görev yapan beden eğitimi öğretmeni Hüseyin Tavlı, görevli olduğu okulun spor salonunda bulunan kalorifer borusuna asılı olarak bulundu. Sağlık ekipleri Tavlı’nın hayatını kaybettiğini tespit edildi.

Öğretmen, Okulunda Asılı Olarak Bulundu

Bir süre önce Nalan Kaynak Anadolu Lisesine tayini çıkan ve psikolojik tedavi gördüğü iddia edilen Hasan Hüseyin Tavlı’nın derse girmemesi üzerine mesai arkadaşları odasına baktı. Burada Tavlı’yı göremeyen öğretmenler, daha sonra spor salonuna gittiklerinde acı tabloyla karşılaştı.

İhbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri spor salonunun deposunda bulunan kalorifer borusuna asılı bulunan Tavlı’nın hayatını kaybettiğini belirledi.

Acı haberin ardından okuldaki öğrencilerin okulu boşaltması uyarısı yapıldı. Derslerini yarıda bırakan öğrenciler, şaşkın gözlerle okulu boşalttı. Tavlı’nın okula gelen arkadaşları ise gözyaşlarına hakim olamadı. Yapılan incelemelerin ardından Tavlı’nın cansız bedeni otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı.

Olayla alakalı soruşturma başlatıldı.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2021, 17:36

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER