ÖMRE TURİZM’DEN YEGEN AİLESİ ADINA BAYRAM MESAJI

Ömre Turizm yönetim kurulu YEGEN ailesinden Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

ÖMRE TURİZM’DEN YEGEN AİLESİ ADINA BAYRAM MESAJI

Yeğen ailesi adına Ömre Turizm Genel Koordinatörü Eyyüp Yegen yayımladığı mesajda, tüm vatandaşların mübarek Ramazan Bayramı‘nı en içten hislerle kutladığını belirterek, bayramın millet, İslam alemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu. Bu yıl da Ramazan ayının ardından bayrama erişmiş olmanın memnuniyet ve heyecanını yaşadığını belirten Yakup Yegen, şunları kaydetti: ‘’Büyük bir manevi huzurla idrak edilen ramazan ayının ardından, mübarek bayram günlerine ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan Bayramı’nın manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, milleti iyilikte, doğrulukta ve hayırda buluşturmasını Cenabı Allah’tan temenni ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyoruz.’’


ÖMRE TURİZM KİMDİR..!

30 yılı aşkın kutsal topraklarda yaşamamızın verdiği turizm ve otelcilik sektöründeki tecrübemizle sizlere ülkemizde de hizmet vermeye devam ediyoruz.

ÖMRE adını yeniden doğmaktan alan ismimiz sizlere hizmette yeniklerle ve tüm turlarımızın tecrübelerimizle sizlere kolaylıkla beraber ferahlık katacaktır.

Türkiye'nin her karışına verdiğimiz hizmettimizde sizlere en yakın havalimanından uçuşlarını sağlıyor, her anınızda nerde olursanız olun çalışanlarımızla ilk anınızdan dönüşünüze kadar en iyi hizmetlerimizle yanınızda oluyoruz.

ÖMRE TURİZM ailesi olarak sizleri kendi ofimizde ve anlaşmalı olduğumuz kurumlarımızda ağırlamaktan ve kutsal yolculuğunuzda sizlere eşlik etmekten mutluluk duyarız dedi.

Kaynak: AHaberAjansi

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});