Önce Annesini Bıçakladı Sonra Polislere Saldırdı!

Ümraniye’de madde bağımlısı bir şahıs, annesini boynundan bıçakladı ardından olay yerine gelen polis ekiplerine de bıçakla saldırdı.

Önce Annesini Bıçakladı Sonra Polislere Saldırdı!

Olay, Ümraniye Armağanevler Mahallesi Mithatpaşa Caddesi üzerinde dün gece yaşandı. Madde bağımlısı olduğu öğrenilen Ercan D. (30), annesini bıçaklayarak yaraladı.

Ardından evden çıkan şüpheli, elindeki bıçakla cadde üzerinde park halinde bulunan ağabeyinin aracının lastiklerini patlattı.

ÜZERİNDEN 6 TANE BIÇAK ÇIKTI

Gözü dönmüş saldırgan, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine de bıçakla saldırdı. Polisin uyarılarına rağmen saldırmaya devam eden şüpheli, ayağına ateş edilerek etkisiz hale getirildi. Şüphelinin üzerinde yapılan aramada 6 tane bıçak bulundu.

Ercan D.'nin polis ekiplerine saldırdığı anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde şüphelinin park halindeki aracın lastiklerini bıçakla patlattığı, olay yerine gelen polis ekiplerine de bıçakla saldırmaya çalıştığı ve bağırdığı, şüphelinin ayaklarından vurularak etkisiz hale getirildiği yer alıyor.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2021, 15:17

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER