Şanlıurfa’lı İsmail Karadağ’dan Annelere Mesaj

Türkiye’nin tanınmış iş insanları arasında yer alan İsmail Karadağ başta kendi annesi olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutladı.

Şanlıurfa’lı İsmail Karadağ’dan Annelere Mesaj

İsmail Karadağ Annelere özel mesajında şu sözlere yer verdi;

"Annelik, dünyada hiçbir şeyle kıyaslanamayacak en yüce duygudur. Karşılıksız ve şartsız sevgiye, fedakârlığa, insanı insan yapan tüm değerlere sahip annelik, en kutsal görevlerden biridir.

Doğduğumuz andan itibaren bizleri sevgi, şefkat ve ilgiyle büyüten annelerimiz, koruyucumuz olduğu kadar ilk öğretmenlerimizdir. Bizleri karşılaşabileceğimiz tüm kötülüklerden korumaya çalışırken, sevgi, merhamet, hoşgörü gibi toplumları ayakta tutan temel insani değerlerimizin oluşmasında da büyük rolleri bulunmaktadır.

Dünyayı daha yaşanılabilir hale getiren ve haklarını hiçbir suretle ödeyemeyeceğimiz annelerimiz için; kendi ayakları üzerinde duran, ailesine, milletine yararlı, toplumda sevilen, sayılan başarılı bireyler olmak, onlara, hayatımız boyunca verebileceğimiz en anlamlı hediye olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere “annelik” üstün vasıflarını taşıyan bütün kadınların Anneler Gününü kutluyor, bizleri bugünlere ulaştıran annelerimizden hayatta olmayanlara rahmet, yaşayan annelerimize ise sağlıklı uzun ömürler diliyorum."

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});