Sedat Peker 15 Temmuz Darbe Girişimiyle İlgili Açıklama Yapacağını Duyurdu!

Organize suç örgütü kurduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan ve son dönemde youtube üzerinden yayımladığı videolar ve twitter üzerinden yazdıklarıyla gündemden düşmeyen Sedat Peker 15 Temmuz hain darbe girişimiyle ilgili akşam saatlerinde tweetler atacağını kaydetti.

Sedat Peker 15 Temmuz Darbe Girişimiyle İlgili Açıklama Yapacağını Duyurdu!

Sedat Peker 15 Temmuz hain darbe girişimiyle ilgili akşam saatlerinde bilgi paylaşacağını ifade ettiği tweet dizisinde şu ifadelere yer verdi:

1-Kıymetli dostlarım, akşam saatlerinde hain 15 Temmuz darbe kalkışması ile ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşmak için tweetler atacağım (başta süslü sülünün ve de bazı çakma gazetecilerin söylediklerine de cevap olması için).

2-Anonymous isimli hacker grubu Sedat Peker bazı bilgileri saklıyor diye bir açıklama yapmışlar. Doğru söze bizim inancımızda amin denir. Ben bunu zaten açıkça söylemiştim, yani bu bir sır değil. Hatta sokak jargonuyla Ben parça parça koparmayı severim demiştim. 

3-Ancak bu hacker grubundaki arkadaşlarımıza başka bir örnekle de anlatmak isterim.Bir ressam arkadaşınız mutlaka olmuştur.Ressamlar boş tuvalin karşısına geçip yapacakları resmi önce beyinlerinde şekillendirirler.Sonrasında ise resme bir yerden başlayıp finalde resmi tamamlarlar. 

4-Bu arkadaşlar lütfen yanlış anlamasınlar, ben bir resim yapacağım dedim ve her ressam kendi resmini kendi belirlediği şekilde tamamlar. Bu onun en doğal hakkıdır. Bilgi saklıyor muyum? Evet saklıyorum, ancak her bilginin paylaşılacağı bir zaman elbet ki var. 

5-Kimse kusura bakmasın, ben kimsenin işine karışmam, ancak kendi işime de kimseyi karıştırtmam.Kaynak: Odatv.com

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER