Taciz İddiasıyla Gündeme Gelen Yazar İbrahim Çolak, İntihar Etti!

Bir süre önce taciz iddialarıyla gündeme gelen İbrahim Çolak, Ankara'daki evinde kendisini doğal gaz borusuna asarak intihar etti. Çolak'ın intiharından önce sosyal medya hesabı üzerinden "Bu saatten sonra eşimin, evlatlarımın yüzüne bakamam. İyi bir insan olmayı başaramadım" ifadelerinde bulunduğu öğrenildi.

Taciz İddiasıyla Gündeme Gelen Yazar İbrahim Çolak, İntihar Etti!

İbrahim Çolak'ın (51) Pursaklar'daki evinde kendini doğal gaz borusuna asarak intihar ettiği öğrenildi. İbrahim Çolak, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda intihar edeceği mesajı vermişti.

"EŞİMİN EVLADIMIN YÜZÜNE BAKAMAM"

Çolak paylaşımında, "Kendimi böyle bir sona hazırlamamıştım. İyi bir insan olmaktı dileğim, başaramadım. Saatlerce, günlerce yazabilirim ancak bu hiçbir şeyi geri getirmez. Ben, şu saatten sonra eşimin, evlatlarımın, dostlarımın yüzüne bakamam. Kimse tamamıyla suçlu değildir lakin başkalarına söylediğim, 'kendimize yakışanı yapalım' düsturunu kendim için tutamamış olmama gerçek bir pişmanlığım var. Beni seven, beni gözeten tüm dostlarıma, hassaten kahrımı çeken eşime ve evlatlarıma hayırla kalın diyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Yazar İbrahim Çolak, intihar etti
Yazar İbrahim Çolak, intihar etti

TWITTER'DA BİR KADIN TACİZ İDDİASINDA BULUNMUŞTU

Twitter'da 'Leylasalinger' kullanıcı adlı kadın, İhtiyar Kitabevi sahibi yazar İbrahim Çolak'a taciz suçlamasında bulunmuştu.

Çolak'ın cansız bedeni, otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.Kaynak: DHA

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7