Taksicinin Yola Doğru İttiği Kadın, Ölümle Burun Buruna Geldi!

İstanbul Beyoğlu'nda bir taksici ile yolcu arasında "Ücretin ödenmediği" iddiasıyla başlayan tartışma, korku dolu anlara sahne oldu. Taksici tarafından yolda doğru itilen kadın yolcu, araçların altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Taksicinin Yola Doğru İttiği Kadın, Ölümle Burun Buruna Geldi!

İzleyenlerin yüreğini ağzına getiren tartışma Tarlabaşı Bulvarı'nda yaşandı. Geçtiğimiz çarşamba günü saat 07.30 sıralarında taksi sürücüsü Doğan P., Aksaray'dan aracına aldığı yabancı uyruklu kadın turisti Taksim'e götürmek üzere yola çıktı. Kadın müşteri, cadde üzerinde ineceği sırada sürücü, taksimetrenin 50 lira yazdığını söyleyerek ücreti talep etti. Müşteri ücreti ödediğini iddia ederken, taksici ise para almadığını söyledi.

ACI İÇİNDE YERDE KALDI

Bunun üzerine tartışmaya başlayan ikili bir süre sonra birbirini itmeye başladı. Yaşanan itişme sırasında taksici Doğan P.'nin ittiği kadın yola düştü. Yabancı uyruklu turist kadın, bu sırada yoldan geçen otobüsün altında kalmaktan son anda kurtuldu. Yerde acılar içinde kıvranan kadının yardımına otobüs şoförü ile çevredeki esnaf koşarken, taksici aracına binerek olay yerinden uzaklaştı. Olayda hafif şekilde yaralanan kadının şikayetinin ardından taksici Doğan P.'nin taksi sürücü belgesi İBB tarafından iptal edildi.

KORKU DOLU ANLAR KAMERALARDA

Taksici ile kadın müşteri arasında yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, taksici ile kadın arasında itişme yaşandığı görülüyor. Tartışma sırasında taksici aracına binmek isterken kadın kapıyı kapatıyor. Bu sırada, taksici müşteriyi iterek yola doğru fırlatıyor. Yere düşen kadın o sırada yoldan geçen otobüsün altında kalmaktan son anda kurtuluyor.

Kaynak: DHA

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER