Trabzon Belediye Başkanından Vatandaşa Garip Cevap

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun kendisinden iş isteyen vatandaşın sorusuna verdiği ilginç yanıt şaşırttı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kendisinden iş isteyen vatandaş Gökhan Öztürk'ün "Bir yere çıkıp atlayayım mı" demesi üzerine "Biz, öyle kimseyi almıyoruz. Çıkana atla diyoruz, atlıyor" sözleriyle yanıt verdi.

Zorluoğlu, bir kapalı otopark inşaatından ayrılırken Öztürk ve eşiyle karşılaştı. Askerden geleli 3 yıl olmasına rağmen işsiz olduğunu ve belediye dâhil iş bulamadığını belirten Özürk, “200 bin lira borcum var. Her işi yaparım” dedi. Buna karşılık Zorluoğlu, Ocak ayında iş ilanı vereceklerini ve oraya başvuru yapmasını önerdi. 

Öztürk ise, “Biri Karşıyaka’da viyadüklerin ayağına çıkıyor, sicili var. ‘Kendimi atarım’ diyor ve 4 senedir belediyede çalışıyor. Biz de mi çıkalım bir yere?” dedi. Belediyeye bu biçimde alım yapılmadığını ifade eden Zorluoğlu ise “Biz o şekilde kimseyi almıyoruz. Çıkana atla diyoruz, atlıyor” diye yanıt verdi.

Burcu Keskin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7