YKS'den Çıkan Öğrenci, Koronavirüs Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı

Diyarbakır'da, YKS'nin ikinci oturumu sonrası bir öğrenci, öksürük ve yüksek ateş şikayetleri üzerine okula gelen sağlık görevlilerince koronavirüs şüphesiyle hastaneye götürüldü.

YKS'den Çıkan Öğrenci, Koronavirüs Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı

Diyarbakır'da, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testi (AYT) sonrası 19 yaşındaki F.K, öksürük ve yüksek ateş şikayetleri üzerine okula gelen sağlık görevlilerince koronavirüs şüphesiyle hastaneye götürüldü.

TEST YAPILACAK

Merkez Yenişehir ilçesinde F.K, Diyarbakır Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu'nda YKS'nin ikinci oturumu olan AYT'ye girdi. Sınav sonrası sınıftan çıkan F.K'nin öksürük ve yüksek ateş şikayetleri üzerine okula koruyucu ekipmanla sağlık görevlileri geldi. F.K, koronavirüs şüphesiyle ambulansla Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Hastanede tedaviye alınan F.K'ye test yapılacağı öğrenildi.

Kaynak: DHA

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emir
Emir - 2 hafta Önce

Küçükçekmece Osman Zeki Üngör İlkokulu'nda sınava girdim sınıfımda koronavirüslü öğrenci tespit edildi bizlere sınıfta test yapıldı karantinaya alındık, lütfen bunuda haber yapın gerekirse telefon numaramıda veririm.

SIRADAKİ HABER

banner1