Yüksek Sesle Müzik Dinleme Kavgası: 2 Yaralı!

Bursa’da, Akın B. (41) ile kardeşi Bayram B. (37), otomobilde yüksek sesle müzik dinleyen bir grupla aralarında çıkan tartışmada bacaklarından vuruldu. Yaralanan 2 kardeşin, hastanede tedavileri sürüyor.

Yüksek Sesle Müzik Dinleme Kavgası: 2 Yaralı!

Olay, saat 02.30 sıralarında Osmangazi ilçesi, Sırameşeler Mahallesi, 9. Sakarya Sokak’ta yaşandı. Akın B. ile kardeşi Bayram B., otomobilde yüksek seste müzik dinleyerek bekleyen kişileri uyarınca tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Çevredekilerin araya girmesiyle otomobildekiler bölgeden ayrılıp bir süre sonra geri dönen grup ile Akın ve Bayram B. kardeşler arasında yine kavga çıktı. Taşlı sopalı kavgada, kimliği henüz tespit edilemeyen kişi, silahını çekip iki kardeşe 10 el ateş etti. Bacaklarına isabet eden mermilerle yaralanan Akın B. ile kardeşi Bayram B. kanlar içinde yere yığılırken, şüpheliler, geldikleri otomobille kaçtı.

Mahallelinin ihbarı üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri geldi. Yaralılardan Akın B. Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, Bayram B. ise Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Polis, kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2021, 10:32

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER