Yatağan Belediye Başkanı Toksöz: Yatağanımız'a ‘Şehir Kimliği’ Kazandırıyoruz

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve gelişinin 3. yılı nedeniyle yaptığı açıklamada, görev süresince gönül belediyeciliğini ilmek ilmek Yatağan’a işlediklerini, ilçenin hasret olduğu hizmetlere Yatağan’ın hızlı bir şekilde kavuştuğunu söyledi.

Yatağan Belediye Başkanı Toksöz: Yatağanımız'a ‘Şehir Kimliği’ Kazandırıyoruz

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve gelişinin 3. yılı nedeniyle açıklama yaparak, değerlendirmede bulundu. Başkan Toksöz, “Yatağanımız'a farklılık katacak, çehresini değiştirecek projeleri üreterek ilçe merkezimize ‘şehir kimliği’ kazandırıyoruz” dedi.

“KIRSALDA ‘SORUNSUZ YAŞANABİLİR KIRSAL MAHALLELER’ HALİNE GETİRİYORUZ”

Toksöz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Hemşerilerimizin teveccühleriyle 2019 yılında göreve geldiğimiz günden bu yana canla başla, gece gündüz demeden ‘Önce hizmet, önce Yatağan’ sloganıyla Yatağanımıza hak ettiği hizmetleri yapmaya çalışıyoruz. Sık sık vatandaşlarımızla ve muhtarlarımızla bir araya geliyoruz. Bu görüşmeler neticesinde vatandaşlarımızın taleplerini dinliyor ve bu doğrultuda ihtiyaç duyulan hizmetleri yapmaya devam ediyoruz. Ayrıca Yatağanımıza farklılık katacak, çehresini değiştirecek projeleri üreterek ilçe merkezimize ‘şehir kimliği’ kazandırıyoruz, kırsalımızı da ‘sorunsuz yaşanabilir kırsal mahalleler’ haline getiriyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında bizlere olan desteğini her an hissettiğimiz değerli hemşerilerimize teşekkürü bir borç bilirim. ‘Yatağan gelişiyor, Yatağan değişiyor’ sloganıyla yaptığımız hizmetlerin vatandaşlarımızla buluşmasında yaptığı katkı ve desteklerden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve çalışma arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Bultenler

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});