Yatağanlı İş İnsanı Ortaköyspor'a Araç Bağışladı

Geçtiğimiz sezon Muğla 1. Amatör Küme’de şampiyon olarak Süper Amatör Lige yükselen Ortaköyspor’a Yatağanlı İş İnsanı Hasret Körpe araç bağışladı. Kulübe bağışlanan midibüs için Hasret Körpe’ye çok teşekkür eden Ortaköyspor Kulübü Başkanı Hüseyin Uçar, Süper Amatör Lig’de de başarılı olmak için şimdiden çalışmalara başladıklarını söyledi.

Yatağanlı İş İnsanı Ortaköyspor'a Araç Bağışladı

2018 yılında kurulan ve çok kısa bir sürede büyük bir başarıya imza atarak 2. Amatör Küme’den önce 1. Amatör Küme’ye, ardından da bu sezon Süper Amatör Küme’ye yükselen Ortaköyspor Kulübüne araç desteği geldi.

Yatağanlı İş insanı Hasret Körpe takıma 30 kişilik midibüs bağışladı. Takımın şampiyon olmasının ardından böylesine büyük bir jest karşısında çok mutlu olduklarını ifade eden Ortaköyspor Kulübü Başkanı Hüseyin Uçar, ‘Yatağanda otomotiv sektöründe önemli hizmet veren Güven Otomotiv sahibi Sevgili Hasret Körpe kulübümüze IVECO marka 30 kişilik bir midibüs bağışladı. Kendisine kulübüm ve tüm camiam adına çok teşekkür ediyorum. Bu vesile kulübümüze maddi manevi destek veren herkese şükranlarımı sunuyorum. Gelecek sezon tüm bu güzel desteklere layık olmak için Süper Amatör Lig’de de var gücümüzle mücadele edeceğiz.

Kaynak: Bultenler

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});