TV8'in sevilen yarışma programı Yemekteyiz'de dün akşam ilginç anlar yaşandı. 2021 MasterChef yarışmacısı Fikret, programa katılarak yaratıcılığını konuşturdu ve ana yemek olarak ballı hardallı kurbağa bacağı hazırladı. Bu ilginç tercih, programa damgasını vurdu. Ancak yemek, yarışmacılardan Sema tarafından oldukça olumsuz bir şekilde karşılandı.

"Ya Tadına Bak Ya da 2 Puan Fazla Ver"

Fikret'in hazırladığı kurbağa bacağını gören Sema, fenalık geçirdi ve yarışmadan çekilmek istedi. Bu durum, programa katılanlar arasında şaşkınlık yarattı. Zuhal Topal, yarışmanın tarihinde bir ilk olan bu yemeği değerlendirdi. Topal, "Her yemeğin tadına bakmak zorundasın, ancak seni zorlamayacağım. Fikret'in hakkını da yediremeyeceğimiz için ya ana yemek olduğu için 2 puan fazla vereceksin ya da tadına bakarak puanlama yapacaksın" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Fikret'in cesur tercihi ve Sema'nın tepkisi, Yemekteyiz izleyicileri arasında da büyük şaşkınlık yarattı. Programın ilerleyen bölümlerinde benzer sürprizlerin yaşanıp yaşanmayacağı ise merak konusu oldu. Yarışmanın heyecanla beklenen yeni bölümü, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam edecek gibi görünüyor.

NESRİN CAVADZADE MARMARİS'TE AŞK DİLEDİ NESRİN CAVADZADE MARMARİS'TE AŞK DİLEDİ